Které 3 knihy vás inspirují ve vztahu se psem a které 4 vám ho vyřeší

Které 3 knihy bych vám doporučila přečíst a proč?

Kniha 1. – Psí pravidla – Kyra Sundance

Tato kniha se mnou rezonovala v mnoha věcech. Je velmi hravá a tvořená s láskou. Řekla bych, že je spíše pro pokročilé, protože obsahuje mnoho informací, ale všechno to jsou velmi důležité informace k tomu, abyste se mohli ve vztahu se psem posunout. Když budete číst pozorně, můžete se z ní hodně dozvědět a vracet se k ní budete určitě rádi.

Mimo to vám dává přímo návody, jak svého psa naučit nevšedním trikům a povelům hravou a zábavnou formou.

Kniha 2. – V životě je spousta věcí zadarmo – Kathy Sdao

Tuto knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Zcela mě pohltila. Bylo mi velmi příjemné, že mě téma psů může takovým způsobem vtáhnout do děje, aniž bych se ztrácela ve složitých termínech. Dala mi nahlédnout zcela jinému vnímání komunikace se psem.

Doporučila bych ji těm, kteří se chtějí podívat na vztah se psem i z trochu jiného pohledu než jen za odměnu.

Kniha 3. – Krátký návod, jak udělat psa šťastným – Cesar Millan

Knihu od Cesara Millana vám doporučuji proto, protože právě on mi otevřel ve výcviku a výchově psa cestu k lidem. Právě jeho styl řešení extrémních situací se mnou silně rezonoval a to především kvůli tomu, že pro něj bylo důležité, aby samotní lidé rozuměli tomu, co se v jejich vztahu děje. Poprvé jsem viděla někoho, kdo k lidem s respektem promlouvá, ať už udělali jakoukoli zásadní chybu ve výchově svého psa.

Rozumět vztahu se psem, si myslím, je naprostým základem pro vyrovnaný vztah se psem.

A proto věřím, že vás tato kniha inspiruje právě v tom, že psi potřebují prostě jiný přístup, než lidé, ale jsou to právě lidé, co potřebují znát to, co od svých psů vlastně chtějí. Naleznete zde inspiraci k tomu, jak se stát sebevědomým páníčkem a jak svého psa správně chápat jako psa a zvíře.

Které 4 knihy vyřeší váš vztah se psem a proč?

No přece ty moje. 🙂

Tyto knihy vám doporučuji nejen proto, protože jsem je napsala, ale hlavně proto, protože spolu s videi v kurzu řeší jednu zásadní věc – celistvost, kompletnost. 

Jsou to 4 knihy, ve kterých se dozvíte veškeré souvislosti ve vztahu se psem a porozumíte vašemu vztahu na 100 %. Tyto knihy (zatím jen ebooky) jsou součástí projektu – online kurzu Vztah se psem na 100 % a nemůžete je získat odděleně. Jsou unikátní právě v tom, že patří k sobě a díky tomu se vám všechny informace spojí v jeden srozumitelný obraz a celek.

Už jednou pro vždy budete rozumět všem souvislostem ve vztahu se psem. Poradíte si nejen sami se sebou, ale i se svým psem, jeho výchovou i výcvikem.

Ať už se necháte inspirovat jakkoliv, hledejte rovnováhu ve vztahu se psem a komunikaci s ním.

Přeji Vám, ať jsou letošní Vánoce naplněné láskou, radostí, důvěrou a respektem jeden k druhému.

Pavla a Díno 🙂 HAF


Vžijte se na chvíli do role psa
a zjistěte, jak si páníčka bezpečně
omotat kolem svých tlapek.

Zasmějte se s e-knihou

Vaše průvodkyně férovou komunikací se psem. Pomáhám psům a jejich páníčků tak, aby se spolu v důvěře a respektu vždycky domluvili. Napsala jsem zábavnou knihu pro psy, na které si uvědomíte, jak si vás pes krásně omotává kolem svých tlapek. :)
Jak vyzrát na páníčka (návod pro psa)
Příběh o tom, jak vznikl online kurz Psích souvislostí si přečtěte tady>>.

Naučte se rozumět psí řeči, která je klíčem k srdci vašeho psa - důvěře, lásce a respektu. Nahlédněte do online kurzu férové komunikace se psem - k části o Konejšivých signálech. Přístupy jsou Z-DAR-MA.

0
lidí
už signály v řeči psa vidí
Komentáře