Udělejte si chvilku s neobvykle psanou knihou ZDARMA 
 a získejte pravidelnou inspiraci  k výchově svého psa.

Jak vyzrát na páníčka

(návod pro psa)

Vžijte se na chvíli do role psa a zjistěte,
jak si páníčka bezpečně omotat kolem svých tlapek. 

0 páníčků
ebook rozesmál
Chci si to přečíst. 🙂

Psí řeč hraje klíčovou roli ve vztahu se psem a v komunikaci s ním

Díky psí řeči poznáte, jak se váš pes přesně cítí. V každé situaci pak budete vědět, jak se vůči němu máte přesně zachovat, abyste nenarušili vzájemný respekt a důvěru. Tento e-book představuje jen malý zlomek toho, jak pes doopravdy komunikuje.

Má vás na "háku?" 

 Neváhejte a přečtěte si  e-book, který vás rozesměje, ale i přiměje k zamyšlení nad svým chováním vůči svému psu.

Perfektní čtení! E-book je nádherně napsaný a především - vtipně! Vsadím se, že nejeden páníček se v tom uvidí a bude se smát tak, jako já. Geniální hlášky, dokonale doplněné fotografiemi. Návod, jak se dostat na gauč nebo naopak nenechat se z gauče svým páníčkem vyhnat byl pro mě top. Určitě si to přečtěte, uvidíte mnoho situací se svým pejskem z úplně jiného úhlu a pochopíte, jak že to mezi vámi je a zda by se vám přeci jen nehodily nějaké další rady pro psí výchovu.

Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

NADŠENÉ ohlasy na ebook 🙂

Žasnu. Dlouho jsem si přála, aby mi někdo naservíroval svět očima psa a toho mýho čtyřnožce tak mohla víc pochopit. Můj sen se splnil. Pavle se díky její práci povedlo nejen ukázat mi jeho vnímání, ale navíc nás spojit a poposunout dál. Musím říct, že soužití se psem je pro mě velká škola a leckdy je to hodně náročný. A tak jsem moc ráda, že jsem se setkala i s tímto dílem, protože jsem se v tom celém našem soužití mohla uvolnit a začít si to užívat. Díky za to. Rozhodně ten eBook zaslouží psí medajli. Panty posílá pořádnou masitou ňamku jako revanž ;). A spokojený jsme oba.

Martina ChomátováStudentka školy hravosti, www.playeveryday.cz

Chcete vědět, co si doopravdy myslí váš pes? Tenhle e-book mě vážně dostal do kolen – svým originálním a zábavným pohledem na svět ze psí perspektivy, svým nenapodobitelným humorem a vtipnými postřehy. Vsadím se, že v něm poznáte jak sebe, tak svého psa. Tutově vám dojdou některé „pso-člověčí“ souvislosti, nad kterými si možná už leta lámete hlavu, a navíc se báječně pobavíte.

Lucie KoubekJazykový konzultant, www.luciekoubek.cz

Tento e-book je nejlepší čtení, jaké se nám kdy dostalo pod tlapky! Naprosto přesně ukazuje pohled na svět z naší psí perspektivy. Knihu vřele doporučujeme psům všech ras, a jak jsme zjistili, je vhodná i pro lidi. Pokud váš člověk při čtení e-booku začne slzet smíchy, nebo ho chytnou křeče v břiše, použijte některý z triků popsaných v e-booku a k dalšímu čtení páníčka pusťte až poté, co odezní výše uvedené příznaky. Nestrachujte se o něho, jedná se pouze o možné žádoucí (vedlejší) účinky. Jsme si jistí, že po přečtení e-booku si vzájemně více porozumíte a budete tvořit sehraný tým. Haf.

Lord a Justi s paničkou Lucií Vlachopulosovoukomunikátorkou, www.lucievlachopulosova.cz

Nerada čtu e-booky a knihy o psech, ani nevím proč. Přijde mi, že stejně si každý toho svého vychovává po svém a když potřebuji radu, raději se zeptám osobně. Obecné řeči mne moc nebaví. E-book Jak vyzrát na páníčka jsem si přečetla, protože mám moc ráda články Pavly a její styl vyprávění. Čekala jsem tedy příjemné ponoření se do pejskovského světa očima člověka, který k nim má velmi blízko. No, smála jsem se od začátku do konce. Tak nahlas, že si ho pak přečetla celá rodina a obzvlášť děti byly nadšené. E-book nesplnil co jsem čekala, nebylo to vyprávění o psech, byla to jedna velká lumpačina.(teď nevím, jestli Pavly, nebo Dina-jejího pejska). A klobouk dolů, z pohledu člověka, který má už druhého psa - Pavla má jedinečný dar vcítit se do jejich světa a ještě ho vtipně glosovat. Jak já jsem se nasmála, když jsem viděla, jak se mnou naše Nela zametá. Doporučila bych ho úplně všem, kteří mají psa, ale hlavně těm, kteří o něm uvažují. Dozvíte se jak přemýšlí, co na vás zkouší a díky tomu budete páníčkem, který vládne pejskovi a ne naopak.

Andrea GrigerováLektor a fontolog, www.jaknaprezentace.cz

Získejte přístup k pravidelné inspiraci ve vztahu se psem a začněte touto online knihou pro vás jako DÁRKEM. 

Jak vyzrát na páníčka

(návod pro psa)

Vžijte se na chvíli do role svého psa.
S humorem si uvědomíte, jak moc záleží na způsobu,
se kterým s ním komunikujete. 

0 páníčků
ebook rozesmál 🙂
Chci se inspirovat 🙂

Podívejte se na moje první video, které jsem pro Vás v roce 2016 natočila.
Trochu nesmělé, ale od srdce. 🙂