Pavly, já se v tom totál ztrácím. 🙁 Promiň. Nerozumím, kde co bude, je to na mě moc složité. Takže co chápu a co ne ti tu vypíšu. Takže:

Horní hlavní menu je:

 • 1
  Rozcestí

Na něm budou tyto zóny:

 • 4 ikony - Průvodci vztahu + Pátrací akce vztahu + Krmení + FB skupina
 • Informace o rozcestí
 • Jak kurz studovat
 • Dodatečné informace
 • Vyplnění dotazníku
 • Přechod k 1.knize
 • Znovu 4 ikony
 • Absolutní závěr (ten modrý pruh, že tě mohou kontaktovat)

V tomto pořadí by to podle mě mělo být, takhle je to logické...

Absolutně přesně tohle tam takhle chci. Ok, i v tomhle pořadí fajn.

 • Píšeš, že zde bude taky Harmonogram, doslova píšeš  Najdete ho buď zde na Rozcestí v Průvodcích - nerozumím. Rozcestí nemá zónu Průvodci, takže vůbec nevím, kde má zde na této stránce ten Harmonogram být. 🙂  + totéž platí pro 4 klíčové otázky. Zatím tyhle dva prostě dávám na stránku Průvodci, zbytek mi dovysvětlíš.
  ?? A co jsou 4 ikony? Tam jsou Průvodci. Tedy to vysvětluje, že Harmonogram najdou v Rozcestí pod Průvodcema. Když je rozklikneš, najdeš tam Harmonogram a 4 klíče a ostatní.

Chápu to správně? Nebo tu ještě něco bude. A ano, Krmení je lepší. Žlutá tlačítka OK, může být. 🙂

Super, to jsem ráda 🙂

Pojem, který často používáš: na Rozcestí v Průvodcích - se domnívám, že tím myslíš Průvodce vztahu.  Musíš ty místa nazývat přesně, nahoře v menu je stránka Rozcestí a je stránka Průvodci, neexistuje nic jako Rozcestí průvodců. 🙂 Je to zmatené pro mě a bude i pro ně. Takže nyní vycházím z toho, že Rozcestím průvodců myslíš prostě stránku Průvodci. 🙂

Tak tady je zásadní chyba, jsem holt dyslektik a těmhle věcem nevěnuji pozornost. Rozcestí je ROZCESTÍ! Jedno a jediné! Je to úvodní stránka projektu (kurzu) Myslela jsem tu. Rozcestí projektu/kurzu (Nevím, co používat. Je to on-line kurz, ale celé to nazývám projekt, tak teď nevím, zda také nematu a jak mám vlastně kurz/projekt nazývat.

"Na Rozcestí v Průvodcích" označuji, kde mají něco najít. Najdou to na ROZCESTÍ pod ikonou PRŮVODCI. Asi je to tedy matoucí a musím to psát jinak.

 • 2
  Průvodci vztahu

Na něm budou:

 • 4 knihy (+ text k nim)
 • Harmonogram (pop-up)
 • 4 klíčové otázky
 • Vyhodnocení pátrání (+ to bude ještě na konci knihy 3 a 4 a v úvodu knih 1 a 2, tedy celkem na třech místech)
 • Proč jsi založila projekt

Ano, do těchto stran si vložím si vše sama.

Text, který jsem psala NÍŽE je informační pro speciální stránku o knihách, která se jim otevře po rozkliknutí IKONY , která je na Rozcestí a jmenuje se "Průvodci vztahu"

 • 3
  Bonusy

Teď jich tam je 5, vypadne z něho teda FB skupina nebo ne? Ta bude na Rozcestí i na stránce Bonusy? A bude to fungovat jak? Nyní je to totiž nastavené, že FB skupina vede na spešl stránku. To asi ne, asi myslíš, že to povede proklikem rovnou na FB do té skupiny že? 

Na Rozcestí se přes ikonu FB prokliknou na stránku, ve které najdou informace o tom, k čemu bude sloužit FB skupina a nějaká pravidla a jak se k ní přihlásí a jak se jmenuje,...No, asi to postrádá smysl, aby byla ještě v bonusech. Takže odtamtud to prosím zruš. Jako bonus to ale považuji a na Prodejce to tak uvedu.

Bonus Tisk knih - na tu stránku dám text, který mi píšeš zde dole. 

Ano, dej. Ještě tam asi něco dopíšu.

Další tři bonusy budou? Jak? Budou to spešl stránky, jak je to nastavené nyní, na které se dá obsah, tedy ten bonus? A nebo to bude jen materiál (třeba pdf) ke stažení? 

Ano, budou to spešl stránky, na kterých se dozví, co si stahují a samotný soubor ke stažení. Můžeš to tak prosím vytvořit. Ale to už tak máš, ne?

 • 4
  Kontakt

Ten je jasnej

Tak, tohle je menu, které mi je jasné, ne vždy mi zdá se je jasný obsah jednotlivých stran, ale to mi doobjasníš, vizz moje otázky a text výše. No a teď přichází ta sranda 😀 😀 Tohle mi nejní jasné ale absolutně vůbec:

TEXT, KTERÝ JSEM TI NAPSALA NÍŽE JE pro text nových stránek po rozkliknutí IKON, které najdou na ROZCESTÍ. Je to pouze sepsaný materiál, který je potřeba na jednotlivé stránky vložit, upravit a zkrášlit. Tak, jak to má Stáňa v kurzu. Líbí se mi to a připadá mi to logické.

2.Informace o Pátrací akci vašeho vztahu

Co to je? Je to další speciální stránka, která se má přidat do menu? Kde má být ten všechen text, který píšeš tady dole? Protože tohle nechápu, nechápu nic 😀 a celý text mi nedává smysl. 

Co to je? Je to další speciální stránka, která se má přidat do menu? Kde má být ten všechen text, který píšeš tady dole? Protože tohle nechápu, nechápu nic 😀 a celý text mi nedává smysl. 

Ne, to je popis stránky, která se zobrází po rozkliknutí IKONY na ROZCESTÍ!

Pátrací systém se skládá z

 1. Pomocných - Harmonogram
 2. pracovních materiálů - 4 klíčové otázky, Pátrací tlapky, Hlídací tabulky, Vyhodnocení
 3. a motivujících materiálů - Krmení

Pomocné materiály jsou:

 1. Harmonogram (ten bude na stránce Průvodci vztahu)

Bude na dvou místech:

   a) ROZCESTÍ - Průvodci vztahu - u jednotlivé knihy v pop up okně. Můžu ho tam rovnou nahrát i v PDF
   b) až přejdou ke studii, tak Harmonogram najdou ke stažení v PDF u každé knihy. Může tam být také v pop up okně!

Pracovní materiály jsou - Ke stažení budou u samotných knih. Vložím si je tam.

 1. 4 klíčové otázky
 2. Pátrací tlapka
 3. Hlídací tabulka (soubor ke stažení, nevím kde bude)
 4. Vyhodnocení

Ty zpracováváš pouze informace o tom, co jsou pracovní materiály. Viz zpracovaný text, který lidi najdou na ROZCESTÍ. Samotné soubory do projektu vložím sama.

Motivující materiály:

 1. Krmení (to bude odškrtávací seznam, spešl stránka) Má přijít do menu? Kde bude ta ikona? Ne, nemá přijít do MENU. Bude na ROZCESTÍ a navedu je na něj z jednotlivých tlapek, tak jak budou studovat.
 2. Výzva:

To se dá pak kam? Sem na rozcestí? 

Co já vím! Ta se dá asi do Bonusů!!!!!!!!!!!!!!! Mě z toho jebne! 😀

Texty pro jednotlivé stránky ikon na ROZCESTÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.Text stránky Průvodci vztahu

Tuto stránku bych chtěla udělat tak, aby vždy u 3D obrázku knihy byl vedle nebo pod text s tím, co kniha obsahuje a jak dlouho ji budou studovat.

Úvod:

Projekt jsem postavila ze 4 knih. Obsahuje úplně vše, co považuji za naprosto důležité, abyste o vztahu se svým psem věděli. Zároveň porozumíte všem souvislostem, které vám pomohou změnit svůj dosavadní přístup nebo myšlení vůči psu.

Co naleznete u každé knihy:

U každé knihy na vás budou čekat důmyslně promyšlené pomocné a pracovní materiály, které jsou nedílnou součástí projektu a je potřeba, abyste s nimi aktivně pracovali.

Navíc je oceníte hlavně v tom, že vám podají důležité informace o tom, co dělat dál nebo jakým tempem studovat. Celý projekt se pro vás stane hravou pátrací akcí, která vás bude bavit.

Text k obsahu jednotlivých knih

 1. Kniha PES - Je zaměřená na porozumění psa jako takového na způsob myšlení o psu jako takovém. Dozvíte se základní principy o psu a jak ho vnímat. Její studie potrvá 1 týden.
 2. Kniha ČLOVĚK - Je zaměřena na človka ve vztahu se psem a jeho způsob myšlení. Na vaše uvažování a chyby, kterých se ve vztahu vůči psu dopouštíte. Její studie potrvá 1 týden.
 3. Kniha PSÍ ŘEČ - Je kniha o psí řeči. Naučíte se, jak psi mezi sebou a s námi komunikují. K dispozici budete mít studijní videa pouličních psů. V mnoha z nich uvidíte Dína. Studie potrvá 2 týdny.
 4. Kniha KOMUNIKACE - Je o výcviku a výchově psa. Naučíte se, jakým způsobem se férově domluvíte se svým psem, aby vám rozuměl. Naučíte se používat 4 nástroje výcviku (Pochvalu, Odměnu, Opravu a Korekci). Vysvětlím vám, jak pro výcvik a výchovu používat další nezbytné pomůcky, jako je je Povel, Signál, Reflexní oblouk, Láska, Trest,...Dozvíte se vše o výcviku, abyste rozuměli, co a proč to tak musíte používat. Naučím vás pracovat s motivací a energií. K pomoci vám opět budou názorná videa, která jsem pro vás natočila. Studium je rozložené na 2 týdny.

Materiály ke stažení zde je blbost. Bude to u jednotlivých knih!

Proč jsem projekt napsala

Text až pod jednotlivýma knihama jako doplňující zajímavost. Nechci to proto dávat na začátek, aby se museli prokousávat k podstatnému.

Protože jsem měla silnou potřebu sepsat všechny základní a pokročilé vědomosti o vztahu se psem do jednoho celku. Tak, aby tomu rozuměl „obyčejný pejskař“, člověk, který se v kynologii prostě běžně nepohybuje, ale psa vlastní.

Sama jako pejskař jsem se mnohdy nacházela v situacích, kdy mi bylo trapné se ptát a mnohdy mi bylo naznačeno zkušenějšími, že jako pejskař tohle přece dávno musím znát.

Chtěla jsem vytvořit něco, díky čemu pochopíte všechny souvislosti, které potřebujete znát, abyste se ve vztahu se psem vyznali a rozuměli, proč něco musíte nebo nemáte dělat. Pochopíte základy, od kterých se vše odvíjí a budete na nich umět dále stavět.

Napsala jsem ho proto, abyste viděli, že i obyčejný pejskař může být NEOBYČEJNÝ a že si zasloužíte vyrovnaný a rovnocenný vztah se svým čtyřnohým společníkem. Vztah, ve kterém vy i váš pes budete spokojený.

Úsporný návod k tištění knih

Tento text přijde k Bonusům

 • Přeji si, abyste se ke knihám rádi vraceli a byly pro vás přehledné, proto jsem je pro vás příjemně graficky upravila. Návod, jak si knihy úsporně vytisknete, najdete v bonusech.

2.Informace o Pátrací akci vašeho vztahu

Aby pro vás bylo studování zábavné a hlavně funkční, vymyslela jsem pro vás

Pátrací akci vašeho vztahu.

Přemýšlela jsem nad tím, jak vás motivovat, abyste v průběhu studie neztratili stopu, a tak jsem vymyslela způsob, jak podchytit váš původní stav mysli, abyste pak sami mohli posoudit, zda jsou pro vás jednotlivé knihy funkční.

Proto jsem pro vás vytvořila "Pátrací systém". Proč byste nepátrali, když máte tak skvělé čmuchaly, že? A proč si trochu nepohrát v dobrodružné roli detektiva. 

Takže hurá do Pátrací akce vašeho vztahu se psem.  🙂

Pomohou vám k tomu tyto Pracovní materiály, které jsem vytvořila jen a jen pro vás.

Nestačí si totiž knihy přečíst. Potřebujete získané vědomosti převést do praxe. Pracovní materiály vám právě  pomohou k opravdové změně. Budete sami překvapeni, jak změna myšlení dokáže ovlivnit chování psa.

Když se vám stane, že budete přecijen někdy pochybovat, budete se moci vrátit k těmto sepsaným materiálům a porovnat vaše odpovědi před vstupem do studie konkrétní knihy. Sami pak dokážete posoudit, jaký ohromný kus práce jste už udělali.

Zde bych vložila konkrétní obrázky Pracovních materiálů a k tomu vždy text, co to je a co obsahuje. Kde ho najdou.

Pomocné materiály ke studiu

 1. Harmonogram knihy - Určuje jednotlivé části k dennímu studiu. Doporučuji si Harmonogram vytisknout, abyste na nic nezapomněli. Najdete ho buď zde na Rozcestí v Průvodcích nebo v Hlavní liště menu v Průvodcích.

Pracovní materiály ke studiu

Nestačí si totiž knihy přečíst. Potřebujete získané vědomosti převést do praxe. Pracovní materiály vám  pomohou právě  k opravdové změně. Budete sami překvapeni, jak změna vašeho myšlení dokáže ovlivnit chování vašeho psa.

Když se vám stane, že budete přecijen někdy pochybovat, budete se moci vrátit k těmto sepsaným materiálům a porovnat vaše odpovědi před vstupem do studie. Sami pak dokážete posoudit, jaký ohromný kus práce jste už udělali.

Napsáním svých odpovědí si dokážete uvědomit, co přesně ve vztahu se svým psem potřebujete změnit.

A) PŘED studií každé KNIHY si nejdříve vyplňte:

 • 4 klíčové otázky knihy - Otázky vyplníte vždy před začátkem studování každé knihy. Najdete je na Rozcestí v Průvodcích nebo v Hlavní liště menu v Průvodcích.

B) PO studii každé TLAPKY si stáhněte

 1. Pátrací tlapka - Pátrací tlapka je takový rejpal. Do všeho potřebuje šťournout, hrábnout a nejlépe se v tom vyválet, porochnit a pak se ještě ujistit, že o tom páníček ví také. Takže se připravte na pořádné prozkoumání vašeho vztahu se psem.

  • Každá "Pátrací tlapka" vám pomůže teorii převést do praxe.
  • Najdete v ní otázky ohledně vašeho psa a zjistíte, co si o něm doopravdy myslíte. Je možné, že se ve vás trochu poperou emoce a možná se také zasmějete.
  • Vypátrejte, co si doopravdy o svém psu myslíte a jaké místo u vás zaujímá.
 2. Hlídací tabulky - Vás ujistí, že danému tématu budete rozumět i mimo počítač. Určitě si tyto tabulky vytiskněte a mějte je nějaký čas k nahlédnutí.

C) PO dokončení studie každé KNIHY si vyplňte:

 • Vyhodnocení vaší pátrací akce vztahu
  -  V tomto dokumentu zjistíte, co jste se v knize naučili a jak se změnilo vaše myšlení po přečtením každé knihy.
  Vyhodnocení na vás bude čekat na konci studie v poslední tlapce knihy. Nebo ho naleznete na Rozcestí v Průvodcích.
  U 1. a 2. knihy ho naleznete v úvodu. To proto, protože tyto knihy nejsou vložené přímo on-line, ale stáhnete si je v PDF do počítačů k přečtení nebo si je vytisknete ke studování.

Motivující materiály ke studiu

Krmení - Na této stránce vás to bude bavit. Budete zde krmit vašeho hladového pejska. Já vím, že jsem taková hračička, ale nemohu si pomoci, baví mě to a moc si přeji, aby to bavilo i vás.
Budete si zde odškrtávat splnění jednotlivých úkolů.

Zažijete zde pocit zodpovědnosti ke svému vztahu se psem. Vždy vám to udělá velikou radost, když svého pejska dobře "pomyslně" nakrmíte. 

Přístup ke krmení najdete na Hlavní liště menu. Nebo také zde.

Vložit tlačítko s překliknutím

Výzva - A aby vás to celé doopravdy ohromě bavilo, vymyslela jsem pro vás úžasnou výzvu.
Tady musím dopsat ještě text, teď na to nemám hlavu.! Do doby spuštění kurzu třeba získám i sponzora! 🙂

Ten, kdo se do VÝZVY přihlásí, bude soutěžit o osobní setkání a konzultaci se mnou.