Časté otázky:

1. Co znamená vědomý vztah se psem?

Je to vztah, kdy jste si vědoma toho, co se svým psem děláte a proč. Jakým způsobem s ním komunikujete a proč a jaké techniky používáte a proč. Víte přesně, kdo je váš pes, co si k vám může dovolit a co si můžete dovolit vy k němu, abyste neztratili jeho důvěru. Víte, čím si získáte jeho důvěru a jak být skvělým vůdcem, dobrým přítelem, milujícím rodičem nebo férovým učitelem. Navíc se ve vztahu naučíte sami přemýšlet a hledat nová řešení. Tím si šetříte spoustu času a předcházíte zlozvykům psa. Jste prostě o krok napřed, což je parádní, protože pak máte větší prostor reagovat.

2. Potřebuju, aby mě pes poslouchal, jasný návod na výcvik a ne vědomý vztah se psem. V čem mi tohle má pomoct?

Jasně, tomu rozumím. Jasný návod, jak se svým psem komunikovat, tedy i cvičit, se dozvíte v poslední knize, ale mnohem důležitější je pochopit svého psa a zvládat své emoce v komunikaci s ním, abyste pro něj byla vůdcem, ke kterému bude vzhlížet s láskou, důvěrou a oddaností ,a kterého bude chtít následovat. A přesně tohle v kurzu učím. Pochopení toho, jak to celé funguje. Jak se můžete napojit na svého psa a zvládat přitom i své emoce. A to je přece víc, než jen vědět, jak psa cvičit, nebo ne?

3. Proč je kurz tak drahý a proč témata stojí stejně?

Každé téma vyžaduje plnou vaší pozornost a je potřeba, abyste v sobě šli opravdu do hloubky. Kurz je zaměřený na proces změny a zasahuje do dalších oblastí vašeho života. Procházíte si procesem sebeuvědomění. Kdyby to bylo za pár korun, nikdo by si toho vážil. Kurz je unikátní v tom, že je sestavený právě ze 4 témat, které k sobě neoddělitelně patří. Jsem si vědoma zdánlivé finanční zátěže, a proto vám dávám možnost kurz studovat s partnerem nebo kamarádkou. Kurz neustále vylepšuji a zdokonaluji. Získáte přístup ke kreativnímu kurzu, ve kterém vás studování bude bavit. Každé téma je pro mě stejně důležité. Jedno bez druhého by nemělo smysl a netvořilo by celek, kterému byste rozuměli. Proto zdánlivě známé TÉMA PES je stejně tak důležité jako KOMUNIKACE.

4. Má pro mě kurz smysl, když si chci psa teprve pořídit?

Rozhodně ano. Kurzem se dá projít i s virtuálním hafanem. Právě proto, že vše začíná ve vaší hlavě a záleží na tom, jak si to tam nastavíte, protože když už si potom psa pořídíte, nemáte na tyhle procesy čas. Se štěnětem je spousty práce a dokáže pořádně hlavu zaměstnat, takže pak na nějaké studování není ani moc času. Čím dřív si vše uvnitř správně nastavíte, tím pro vás příval nových informací bude snazší. Do začátku vám krásně postačí kniha PES a ČLOVĚK a postupně můžete přejít ke studii psí PSÍ ŘEČ a KOMUNIKACE. Je důležité, co si o vztahu a psu myslíte už teď, protože přesně tohle vás pak se psem ovlivní. Je skvělé začít pevnými základy, co myslíte?

5. Za jak dlouho uvidím změny?

To bude záležet na tom, jaká část kurzu je pro vás tou stěžejní. Je možné, že svoje „aha momenty“ najdete hned v prvním TÉMATU PES nebo až ve druhém, třetím a nebo ten zakopaný pes u vás vězí právě v KOMUNIKACI. Faktem ale je a na čem se studenti dokonale shodují, že bez postupného nabalování informací a odkrývání souvislostí, by se jim neodkryly všechny souvislosti, pro které si do kurzu přišly a informace by nebyly úplné. A s tím musím jen souhlasit. Změny jsou vidět hned, jakmile pochopíte, proč něco ve svém chování musíte změnit a jak.

6. Co když se mi kurz nebude líbit?

Na kurz je 30 denní garance vrácení peněz. Ke každému tématu máte tedy 30 dní na to, abyste posoudili, jestli jsou pro vás informace přínosné. (V případě jednotlivých nákupů)

7. Jakým tématem je nejlepší začít?

Doporučuji, abyste začali tématem PES, protože je tak kurz navržený. Postupným procházením tématů ve svém vztahu a komunikaci se psem odkrýváte detaily, které vás zásadně ovlivňují. Pročišťujete vše, co je potom potřeba k přímé komunikaci se psem. Pokud jste zkušenější pejskař, můžete zkusit poslechnout svoji vnitřní intuici a zvolit téma, které si vás nejvíce přitahuje a postupně se dostat i k ostatním.

8. Kdy můžu do kurzu vstoupit a kdy je nejlepší čas vstoupit?

Kurz je otevřený celoročně! Ke každému tématu je pro vás nastavený doprovodný emailing, který vás na vaší cestě podpoří a tématem doprovodí. Celoroční přístup jsem umožnila kvůli tomu, že každý pejskař řeší své problémy v jiný čas a chtěla jsem, aby Psí souvislosti byli k dispozici právě ve chvíli, kdy to potřebujete nejvíce. Nejlepší čas ke studování je od února - května, kdy jsem vám aktivně k dispozici v uzavřené FB skupině ke kurzu a doprovázím vás tam, připravuji extra úkoly, výzvy, vytahuji důležité informace k zapamatování a společně se učíme jeden od druhého.

9. Mám více psů. Pro kolik psů je kurz určený a kolik mě to bude stát?

Kurz je unikátní právě v tom, že se může aplikovat na všechy psy, které kdy v životě budete mít. Pokud jich máte více, vyberete si jednoho, na kterém se Psí souvislosti učíte. Kurz vám zůstává už napořád, takže ho můžete použít u dalšího pejska. Navíc je živou bytostí, která se stále zdokonaluje a roste. Každým rokem přibývají zlepšení. Cena je stejná pro jednoho psa nebo víc, takže pro ty, kdo máte více psů, je to určitě velikánská výhoda. S každým psem si totiž tvoříte ojedinělý vztah a co vám funguje u jednoho, už nemusí u druhého. V kurzu pochopíte proč.

10. Chtěla bych, aby se mnou studoval i můj přítel. Je to možné?

To bude úplně to nejlepší, co pro váš vztah se psem můžete udělat, protože sice máte společného psa, ale každý ho vnímáte jinýma očima a je úplně nejlepší, když vaše vnímání vzájemně sladíte. V kurzu ho s radostí přivítám, pokud ho to zajímá. (Několik můžů už kurzem úspěšně prošlo a jsou z něj nadšení.) Je ale důležité, aby sami chtěli, proto je nutné, aby mi poslali vyplněný vstupní dotazník, abych jim mohla poslat jejich přístupy. S každým v kurz pracuji jednotlivě. Ne, přes partnera. Ke studiu se mohou přidat i vaše děti (10-18). No, není tohle kompletní servis?! A to za cenu jednoho přístupu.

11. Píšete, že do kurzu můžu vstoupit s kamarádkou (kamarádem). Doopravdy?

Ano, je to tak. Dočasně jsem umožnila přístup 2 v 1. To znamená, že si můžete sehnat kamarádku, kamaráda a do kurzu můžete vstoupit společně. Informace jsou u kurzu vypsané. Je také potřeba, aby mi kamarád poslal jeho vyplněný vstupní dotazník, abych mohla přístupy poslat.

12. Existuje nějaká VIP služba?

Ano, existuje. Je možné pořídit si VIP zpětnou vazbu na vaše vyplněné "pátračky". To jsou otázky, které si vyplňujete za každou kapitolou a které jdou do hloubky vašeho vztahu. Moje zpětná reakce vám umožní vidět náhled druhého člověka a tím si snadněji uvědomíte, co prostě musíte změnit, pokud se chcete hnout z místa. Máte jistotu, že jdete kurzem tím správným směrem. Více informací je o ní v úvodu kurzu, kam se můžete dostat Přihlášením "na kukandu".

13. Na jaká plemena se kurz vztahuje?

V kurzu jde převážně o pochopení základních principů vztahu psa a člověka. Je jedno jaké plemeno psa vlastníte nebo jestli máte křížence. Pro vaši představivost, kurzem prošla nebo procházejí tato plemena: Čivava, kříženec Balijského psa, Kříženec labradora, Zlatý retrívr, Šeltie, Parson Russel Terrier, Irský setr, Německý ohař, kříženec jezvčíka, Border kolie, kříženec Jorkšíra a Boloňáka, Auvergnéský ohař, Bernský salašnický pes, Australský ovčák, Český horský pes, kříženec loveckého psa, Německý ovčák, Německá doga, Rotvajler, Portugalský vodní pes,...a který je ten váš?

14. Mám teprve 3 měsíční štěně, mám počkat, až bude starší?

Určitě ne. Jak už jsem zmiňovala v jiné otázce, s příchodem štěněte vám nastane doma rodeo a asi pro vás studium bude náročnější, zato velmi výživné. Naučíte se, jak získat jeho důvěru a jak ji neztratit. Čím dříve si nastavíte správné základy, tím snadněji vašeho psa budete vychovávat a učit ho novým povelům a trikům.

15. Pracuji pro útulek, je nějaká možnost získat kurz pro více lidí?

Moji vizí je šířit vědomý vztah se psem jak jen to je možné, protože věřím, že správným pochopením psa a svého postoje k němu, lze odstranit jakékoliv problémy. (Tedy, pokud už opravdu není příliš pozdě 🙁 Proto vzdělávat lidi v útulcích by bylo úžasné. V případě, že máte stejné nadšení, ozvěte se mi emailem a můžeme vymyslet způsob, jak takové vzdělání uskutečnit.

16. Jsem chovatelka a z vašeho kurzu jsem nadšená. Bylo by možné s vámi domluvit speciální cenu pro majitele mých odchovaných drobečků?

Určitě ano! Vše, co je spojené s vědomým jednáním, má pro mě smysl. Napište mi a moc ráda s vámi vymyslím způsob, který by vyhovoval všem zúčastněným.

Suma sumárum

  • Jednoduše a srozumitelně v jednom celku
  • Možný vstup celoročně
  • Jasné podmínky
  • Bez dojíždění v pohodlí vašeho domova
  • S mojí podporou až na konec vaší cesty
  • Smysluplná komunikace v uzavřené FB skupině ke kurzu
  • S 30 denní garancí vrácení peněz od získání přístupů

Protože mi záleží na vaší spokojenosti, máte plných 30 dní (od získání přístupů)abyste se v kurzu pořádně rozkoukali a případně mi napsali o vrácení plné částky za kurz. Udělejte si vlastní názor na Psí souvislosti.

-online studium-

PSÍCH SOUVISLOSTÍ

Studujte spolu s partnerem nebo kamarádkou.

1. TÉMA PES

Podíváte se na zoubek psí duši.

2. TÉMA ČLOVĚK

Poradíte si se svými emocemi vůči němu a naučíte se být klidným vůdcem, který ví co dělá a proč.

3. TÉMA PSÍ ŘEČ

Díky pouličním psům z Řecka objevíte úžasný svět PSÍ ŘEČI.

4. TÉMA KOMUNIKACE

Dokážete vidět souvislosti, které změní váš pohled na výchovu a výcvik a naučíte se sami hledat řešení.

Váš pes vás začne vnímat a poslouchat a vy se ho naučíte chápat a rozumět mu i ve chvílích, ve kterých by vám běžně ruply nervy.

 Právě TEĎ je ten nejlepší čas něco změnit!
VSTUPTE do kurzu.

Kliknutím na tlačítko se dostanete k objednávce. Pečlivě ji prosím vyplňte.

 ÚNOR - KVĚTEN procházím kurzem s vámi.

  • Chcete se na něco ještě zeptat? 

Volejte nebo mi napište: dotazy@psisouvislosti.cz
+420 775 951 229. Ráda vám odpovím 🙂