Časté otázky:

1. Co mi přinese vědomá komunikace se psem?

Jasno, nadhled a klid v situacích, které by vás dříve rozhodily. Díky pochopení souvislostí získáte zdravé sebevědomí, jak se svým psem férově komunikovat. Uvědomíte si, kde děláte chyby a jak je odstranit. Pochopíte, proč své chování prostě musíte změnit a proč, aby vás pes respektoval, ale nebál se vás a že komunikace je pružná a ne vždycky stejná. Objevíte fascinující svět psů, i když vám to teď přijde trochu nesmysl, protože už přece všechno o psech víte. Ale řekněte mi, kdyby jo, tak byste asi nehledali způsob, jak svého psa pochopit.

2. Potřebuju, aby mě pes poslouchal, hledám jasný návod na výcvik a ne vědomou komunikaci se psem. V čem mi tohle má pomoct?

Jasně, tomu rozumím. Jasný návod, jak se svým psem komunikovat, tedy i cvičit, se dozvíte v posledním tématu KOMUNIKACE. Aby vám to ovšem fungovalo, musíte také správně a dobře chápat svého psa a vědět, jak zvládat sami sebe, abyste pro svého psa mohli být dobrým vůdcem, kamarádem a přítelem. A mimo jiné je zcela zásadní rozumět PSÍ ŘEČI. Takže pokud máte se svým psem problémy na cvičáku nebo vás prostě neposlouchá, je nutné se zaměřit na úplné základy a pročistit je, udělat si v tom pořádek.

3. Nechce se mi dávat za to takové peníze. Je to moc drahé. Co je v kurzu tak unikátní?

Každé téma vyžaduje plnou vaší pozornost a je potřeba, abyste v sobě šli opravdu do hloubky. Skrze vašeho psa začnete vnímat i doposud nepoznané souvislosti a to nejen v komunikaci s vaším psem. Pročistíte dlouho zapomenuté rány a na základě toho dokážete se svým psem jednat bez zátěže, férově a s citem. Pes vás díky tomu začne respektovat a poslouchat, protože z vás ucítí zdravé sebevědomí. Kurz je pro komunikaci komplexní, ucelený a nabízí vám bezprostřední nahlédnutí do psího světa. Budete se učit přímo od profesionálů - pouličních psů z Řecka - a to je podle mého v Čechách unikátní. Součástí kurzu jsou k teorii videa, pomocné tabulky, pracovní listy ("pátračky") a ke každému tématu je nastavený doprovodný emailing, který vás kurzem pohodlně provede.

4. Má pro mě kurz smysl, když si chci psa teprve pořídit?

Rozhodně ano. Kurzem se dá projít i s virtuálním hafanem. Právě proto, že vše začíná ve vaší hlavě a záleží na tom, jak si to tam nastavíte, protože když už si potom psa pořídíte, nebudete mít na tyhle procesy tolik času. Se štěnětem je spousty práce a dokáže pořádně hlavu zaměstnat, takže pak na nějaké hlubší procesy není čas a řeší se vše za chodu a nadělá se mnoho chyb. Může vás to pozitivně ovlivnit i v tom, jakého psa si vyberete, protože už budete chápat, proč tuhle otázku vůbec řešit a proč je tak důležitá. Pokud si v hlavě uděláte jasno předem, budete mnohem lépe připravení a vybete si k sobě i takového společníka, který se k vám více hodí. Štěně pak dokážete snědněji "číst" a už od začátku s ním budete schopni férově komunikovat a předcházet nechtěným situacím nebo komunikaci. Je důležité, co si o vztahu a psu myslíte už teď, protože přesně tohle vás pak v komunikaci s ním bude ovlivňovat a jsem si jistá, že si přejete, abyste mu rozuměli a on vám. Nemám pravdu?

5. Za jak dlouho uvidím změny?

To bude záležet na tom, jaká část kurzu je pro vás tou stěžejní. Je možné, že svoje „aha momenty“ najdete hned v prvním TÉMATU PES nebo až ve druhém, třetím a nebo ten zakopaný pes u vás vězí právě v KOMUNIKACI. Faktem ale je a na čem se studenti dokonale shodují, že bez postupného nabalování informací a odkrývání souvislostí, by se jim neodkryly všechny souvislosti, pro které si do kurzu přišly a informace by nebyly úplné. A s tím musím jen souhlasit. Změny jsou vidět hned, jakmile pochopíte, proč něco ve svém chování musíte změnit a jak.

6. Co když se mi kurz nebude líbit?

Na kurz je 30 denní garance vrácení peněz. Ke každému tématu máte tedy 30 dní na to, abyste posoudili, jestli jsou pro vás informace přínosné. (V případě jednotlivých nákupů)

7. Jakým tématem je nejlepší začít?

Doporučuji, abyste začali prvním tématem PES a dál pokračovali postupně až ke 4. tématu KOMUNIKACE. Kurz je takhle navržený, protože na sebe témata krásně navazují, postupně se informace odhalují a nabalují a zapadají do sebe. Je to logické, přehledné a srozumitelné. Pokud jste zkušenější pejskař, můžete zkusit poslechnout svoji vnitřní intuici a zvolit téma, které si vás nejvíce přitahuje a postupně se dostat i k ostatním.

8. Kdy můžu do kurzu vstoupit a kdy je nejlepší čas vstoupit?

Kurz je otevřený celoročně! Ke každému tématu je pro vás nastavený doprovodný emailing, který vás na vaší cestě podpoří a tématem doprovodí. Celoroční přístup jsem umožnila kvůli tomu, že každý pejskař řeší své problémy v jiný čas a chtěla jsem, aby Psí souvislosti byli k dispozici právě ve chvíli, kdy to potřebujete nejvíce. Nejlepší čas ke studování je od února - května, kdy jsem vám aktivně k dispozici v uzavřené FB skupině ke kurzu a doprovázím vás tam, připravuji extra úkoly, výzvy, vytahuji důležité informace k zapamatování a společně se učíme jeden od druhého.

9. Mám více psů. Pro kolik psů je kurz určený?

Když máte více psů, je dobré si vybrat toho, který vám způsobuje nejvíce problémů a s ním si kurz projít. Jak kurzem budete procházet, budou vám docházet souvislosti i u dalších psů a dokážete je současně aplikovat i na ně. S každým psem si totiž tvoříte ojedinělý vztah a co vám funguje u jednoho, už nemusí fungovat u druhého, v kurzu se dozvíte proč a jak to tedy dělat. Kurz vám po projití zůstává už napořád, takže se k němu můžete kdykoliv vrátit nebo znovu použít s jiným psem.

10. Chtěla bych, aby se mnou studoval i můj přítel. Je to možné?

To bude úplně to nejlepší, co pro svýho psa můžete udělat, protože sice máte společného psa, ale každý ho vnímáte jinýma očima a je úplně nejlepší, když vaše vnímání vzájemně sladíte. Váš přítel nebo přítelkyně je srdečně vítán a je nejlepší, když se sám/sama zapojí. Když mi pošle vyplněný úvodní dotazník, pošlu mu jeho vlastní přístupy, protože každého beru individuálně. Ke studiu se mohou přidat i děti.

11. Existuje nějaká VIP služba?

Ano, existuje. Je možné pořídit si VIP zpětnou vazbu na vaše vyplněné "pátračky" - otázky, které si vyplňujete za každou kapitolou a které jdou do hloubky vašeho vztahu. Moje zpětná reakce na vaše odpovědi vám dá zpětnou vazbu na vaše myšlenky a snadněji si tím uvědomíte, co prostě musíte změnit, pokud se chcete hnout z místa. Získáte tím zároveň moji silnou oporu a podporu, jistotu, že jdete tím správným směrem. Více informací o VIP službě je uvnitř kurzu.

12. Na jaká plemena se kurz vztahuje?

V kurzu jde převážně o pochopení světa psa a komunikace s ním. V kurzu na plemeni nezáleží. Tito hafani si už kurzem prošli: Čivava, kříženec Balijského psa, Kříženec labradora, Zlatý retrívr, Šeltie, Parson Russel Terrier, Irský setr, Německý ohař, kříženec jezvčíka, Border kolie, kříženec Jorkšíra a Boloňáka, Auvergnéský ohař, Bernský salašnický pes, Australský ovčák, Český horský pes, kříženec loveckého psa, Německý ovčák, Německá doga, Rotvajler, Portugalský vodní pes,...a který bude ten váš?

13. Mám teprve 3 měsíční štěně, je pro mě kurz vhodný?

Určitě ano, ale počítejte s vysokou zátěží, protože štěně vyžaduje mnohem více pozornosti než dospělý pes a budete mít spíše trápením s provozními a akutními situacemi, které se pro vás budou rychle měnit. Kurz vám na tyto akutní stavy nepodá odpovědi, může vás ale naučit, jak situace psychicky zvládat a jek psa správně "číst", jak mu rozumět a jak s ním férově a s citem začít komunikovat.

Suma sumárum

  • Jednoduše a srozumitelně v jednom celku
  • Možný vstup celoročně
  • Jasné podmínky
  • Bez dojíždění v pohodlí vašeho domova
  • S mojí podporou až na konec vaší cesty
  • Smysluplná komunikace v uzavřené FB skupině ke kurzu
  • S 30 denní garancí vrácení peněz od získání přístupů

-online studium-

PSÍCH SOUVISLOSTÍ

Studujte spolu s partnerem nebo kamarádkou.

1. TÉMA PES

Podíváte se na zoubek psí duši.

2. TÉMA ČLOVĚK

Poradíte si se svými emocemi vůči němu a naučíte se být klidným vůdcem, který ví co dělá a proč.

3. TÉMA PSÍ ŘEČ

Díky pouličním psům z Řecka objevíte úžasný svět PSÍ ŘEČI.

4. TÉMA KOMUNIKACE

Dokážete vidět souvislosti, které změní váš pohled na výchovu a výcvik a naučíte se sami hledat řešení.

Váš pes vás začne vnímat a poslouchat a vy se ho naučíte chápat a rozumět mu i ve chvílích, ve kterých by vám běžně ruply nervy.

  • Chcete se na něco ještě zeptat? 

Volejte nebo mi napište: dotazy@psisouvislosti.cz
+420 775 951 229. Ráda vám odpovím 🙂