Co je posláním tohoto MINIKURZU?

Součástí mého poslání je velmi důležité, aby si lidi uvědomovali, jak moc své psy ovlivňují a že ne vše je jen o nich a naopak. Ne vždy, vše, co chcete se svým psem zvládnout je v jeho silách. Je potřeba, abyste se dokázali vyznat v základech dvou světů a dokázali vyhodnotit rovnováhu. Kde už je něco přespříliš a kde to nemá smysl a naopak, s čím můžete pracovat a jak.

Jak dosáhnout kýženého výsledku tak, aby vás to bavilo a váš vztah se psem se spíše prohluboval na důvěře a spolupráci, než na depresi a nedorozumění.

To, co je mým posláním nabízím právě v ROZSÁHLÉM online kurzu Psích souvislostí nebo předávám dál v osobním setkávání a konzultacích. Není ale snadné zkráceně vysvětlit, co přesně nabízím, protože je to rozvětvené, obsáhlé a právě proto jsem vytvořila tento MINIKURZ, který vám to lépe objasní. Budete mít lepší představu, co ve své komunikaci můžete změnit a jak na to pohlížet s větším klidem a nadhledem.

Součástí pochopení těchto dvou světů (psa a člověka) je pochopení psí řeči, která je v komunikaci se psem stěžejní. A já ji pro vás mám v tom velkém online kurzu Psích souvislsostí celou zpracovanou včetně videí s pouličními psy z Řecka, kde jsem žila 8 let. Nicméně v tomto MINIKURZU pochopíte, jak moc se od psí řeči můžete naučit a vyzkoušíte si na vlastní kůži, jaký je to pocit dokázat číst psí signály.

4 PILÍŘE POROZUMĚNÍ VAŠEHO PSA

TÉMA PES

Prezentace na téma 5 základních znalostí o psu a 5 klíčů k pochopení komunikace s ním.

Délka trvání: 2h

TÉMA ČLOVĚK

Vysílání a prezentace na téma co ovlivňuje člověka ve vtzahu se psem a jak se stát sebe-vědomým pejskařem.

Délka trvání: 2h

TÉMA PSÍ ŘEČ

Povídání na téma PSÍ ŘEČI - Základy psí řeči, KS - konejšivé signály a VS - varovné signály a jak pracovat se strachem a stresem svého psa.

Délka trvání: 2h

TÉMA KOMUNIKACE

Kruh se uzavírá - Prezentace na téma Jak se pes učí a jak s ním komunikovat, aby vám rozuměl. Co jsou a jak používat 3 hlavní nástroje výcviku psa.

Délka trvání: 2h

Součástí minikurzu jsou prezentace v PDF, AUDIO MP3 z vysílání a komentovaná videa psí řeči a komunikace!

Koupí minikurzu přispějete částkou 150,-Kč spolku Šanci zvířatům.