Přihláška ke kurzu

VĚDOMÝ VZTAH SE PSEM NA 100 %

Přihláška do kurzu, ve kterém se vydáte na dobrodružnou cestu s vaším psem.

 • ANO

  Objednávám si vstup do online kurzu Vědomý vztah se psem na 100 %, ve kterém se v 6 týdnech naučím rozumět svému psu tak, aby mě začal poslouchat.

 • ANO
  Vím, že do online kurzu dostanu přístupy až po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že při prvním spuštění společného kurzu získám doprovodný emailnig ke kurzu ZDARMA.
 • ANO
  Vím, že speciální VIP zpětná reakce na "Pátrací otázky" je služba PLACENÁ. Vím, že ji Pavla doporučuje. Při vyplnění objednávky si vyberu, zda chci kurz absolvovat se službou VIP nebo bez.
 • ANO
  Uvědomuji si, že abych mohl/a změnit svůj vztah se psem, projdu kurzem s plným nasazením a budu vyplňovat i "Pátrací otázky" k jednotlivým lekcím. Aktivně tak budu pracovat sám/sama na sobě a se svým psem. Vím, že to bude proces a nemohu očekávat zázračné instantní rady. Nebudu přeskakovat jednotlivé lekce a kurzem projdu tak, jak je navržený. Kurz DOKONČÍM.
 • ANO
  Vím, že si kurzem mohu projít SÁM/SAMA i bez Pavlinýho doprovodu, protože je tak sestavený. Po otevření všech lekcí, po 6 týdnech mi přístupy zůstávají napořád a mohu se libovolně vracet k jednotlivým lekcím a videím.
 • ANO
  Vím, že společně s kurzem získávám přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, která moji cestu kurzem ještě více podpoří. Najdu zde stejně naladěné lidi, kteří mě podrží, když si nebudu s něčím vědět rady.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že mi kurz nevyhovuje, napíšu Pavle email do 14 dnů od získání přístupů ke kurzu, v čem mi kurz nevyhovuje a bez dalších otázek dostanu kurzovné zpět.
 • ANO
  Rozumím, že pokud kurzem projdu až do konce, mohu získat CERTIFIKÁT o absolvování kurzu. A proto uvedu svoji doručovací adresu, pokud je jiná, než fakturační, aby mi Pavla mohla certifikát poslat.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele nebo mne kontaktujte, lze to i jinak.

Pokud jste odjinud, než ze Slovenska, ozvěte se mi prosím emailem. 

PŘIHLÁŠKY DO KURZU SE UZAVÍRAJÍ

"Tímto kurzem by měl projít každý, kdo si pořídí pejska. Já bych to uzákonila. 🙂 Je to opravdu skvělé, jsem vděčná! 🙂 Vaše práce má obrovský smysl. Mít tento kurz hned na začátku vztahu s pejskem, ušetří do budoucna hodně práce. Otevřela jste mi oči. Teď prožívám daleko větší radost a pejsci také. Je to přesně to co jsem chtěla. Je vidět, že jste si s tím dala hodně práce a je to opravdu dobře srozumitelné. A videa jsou úžasná, velice je oceňuji, daleko lépe si to vložím do hlavy. Kdybych chodila na cvičák, také bych za nějaký čas dala spousty peněz a určitě bych se nedozvěděla tolik informací a tolik souvislostí jako od Vás. Alespoň já to tak mám. Vnímáte tuto tematiku jako celek a do hloubky, a to se mi moc líbí :-). Posouvá to jak pejsky, tak mě, je to vzájemné a ještě ke všemu dost rychlé, výsledky jsou hned jak začnu něco používat viditelné. Je to prostě super. Je vidět, jak se rádi učí, jak jsou šťastní a já s nima. Objímám vás a děkuji, že jste. :)"
Helena Šteflová - Rony a TekyKardašova Řečice
Ještě jsem nedočetla 4.knihu, ale musím se zeptat.... Jak jsi tohle všechno dokázala??? Musela sis projít něčím, co tě donutilo k tomu poznávat psí řeč a zjistit, jak s nimi komunikovat. Smekám před tebou. Jsi jedinečná:-D Musela jsi trávit spousty času nad tím, aby jsi zjistila, jak to v psím světě funguje. Musela jsi do toho dát spousty emocí, energie, lásky, bože, všeho!!!!!! Konkrétně, já ti chci moc poděkovat za to, co jsi se za nás ostatní naučila a předáváš nám to. Pavli, tvé poslání je ukazovat lidem a učit je, jak mají se svými psími miláčky komunikovat a žít v lásce a spokojenosti na obou stranách. TO je k NEZAPLACENÍ!!!!! Jsem z toho kurzu nadšená.
Iveta a Čanz Děčínska

Potřebujete pomoc s objednáním?

Napište mi na dotazy@psisouvislosti.cz nebo volejte, pište sms na 775 951 229.

Ráda poradím a pomohu.