Milujete svého psa, ale on vás neposlouchá?

 • Cítíte se mnohdy bezradní, ZOUFALÍ?
 • Vyčítáte si, že vám zase ruply nervy?
 • Zažíváte pocity sebelítosti, protože pro svého psa děláte maximum a stále se to obrací proti vám?
 • Už nevíte, co byste měli dělat jinak?

Pak je tento on-line kurz dělaný přesně pro vás.

Díky němu se totiž stanete přímo EXPERTY na vztah se psem.

Co mě vedlo k napsání knih?

I mně se stalo, že mě vztah s Arinkou (více v mém příběhu) zcela pohltil. Milovala jsem ji tak moc, že jsem za ní všechno řešila. Často jsem zažívala pocity nedokonalosti, stálých obav o její zdraví, její pohodlí. Řešila jsem za ní úplně vše.  Ani jsem si to neuvědomovala, ale tyto nejistoty ovlivňovali to, jak jsem se cítila bez ní, prostě horzně.

Zažíváte to samé? Nemusí to tak být. Ve vztahu se psem se můžete cítit skvěle. Chcete to zažít také? Řešení vám nabízím v tomot on-line kurzu.

Jak kurz vnikl

"Ještě než mi Arinka odešla, začala jsem vnímat, kde dělám největší chyby. Bylo úžasné vidět okamžité změny v jejích projevech. Začala se otevírat, více se radovat, být více svá, veselejší. Díky tomu jsem dokázala jen měsíc po odchodu Arinky do svého života přijmout Dína. To i přesto, že jsem si procházela ohromnou bolestí a ztrátou."

Chtěla jsem vytvořit něco, co bude dávat smysl. Kde budou jasné všechny souvislosti. Co bude logické. Přijít na kloub všemu, čemu jsem do té doby nerozuměla.

Mé náročné požadavky, se nakonec staly základem pro kurz, který vám nyní nabízím.

Kdo jsem a proč právě já

Jmenuji se Pavla Chocholoušová a jsem průvodkyní vztahu se psem a psích souvislostí.
Profesionálně se kynologii věnuji od roku 2014. V projektu uplatňuji více jak 25 let svých zkušeností se psy nejen v Čechách, ale i v Anglii, Španělsku a posledních 5,5 let v Řecku.

V práci se psy a s lidmi využívám svého přirozeného talentu vnímavosti a naladění. Dokážu velmi rychle zjistit, na co zaměřit svoji pozornost, aby zvolená strategie výchovy (převýchovy), byla účinná. Toto umění vás učím i v projektu.

Zde dát tlačítko s výzvou ke objednání

Čím je kurz VÝJIMEČNÝ

Sepsala jsem pro vás všechny základní a pokročilé vědomosti o vztahu se psem do jednoho celku.

Kurz se skládá ze čtyř hlavních knih, od kterých se vše ostatní odvíjí.

Pod tuto větu dát obrázky e-booků?

Kurz považuji za unikátní právě v tom, že ho vnímám jako komplexní.

 1. Obsahuje veškeré základní pojmy výcviku a výchovy psa. Pochopíte základy, na kterých budete umět dále sami stavět.
 2. Díky němu porozumíte nejen svému psu, ale vyznáte se ve svých pocitech vůči němu.
  Naučím vás pracovat se svým strachemstresem, což vám pomůže ve vypjatých situacích.
 3. Čekají na vás úžasná videa přímo od pouličních psů žijících v Řecku. Na videích vám představím třeba 20 konejšivých signálů, ve kterých vám přesně vysvětlím, proč a jaké signály psi používají.

Reference od Lucie Vlachopulosové, níže jsou věty, co mi Lucie dala zpětnou vazbu na jednotlivé knih.

"Ty jo, to je mazec! Už chápu, proč jsi to psala tak dlouho a co všechno jsi do toho dala. Je to fakt mega a je to super!"

PÁR VĚT! Jak kurz uvnitř vypadá 😀 + VÝZVA!

Kurz je postaven na 4 hlavních knihách, od kterých se vše bude odvíjet.

Jednotlivé knihy se vám budou postupně otevírat podle toho, jak jsou ke studii navrženy. Vše se podrobně dozvíte v Členské sekci po vstupu do kurzu. Celým projektem vás provedu krok za krokem.

Čeká na vás 6 týdnů dobrodružného zkoumání vašeho vztahu se psem. Po dokončení naší společné cesty se v projektu budete moci pohybovat podle svých potřeb. Přístupy vám zůstanou navždy, stejně tak aktualizace projektu.

Aby vás cesta vaším vztahem bavila, vymyslela jsem pro vás Pátrací akci vašeho vztahu.

Čekají na vás u každé knihy:

 • 4 klíčové otázky,
 • Pátrací otázky,
 • Hlídací tabulky,
 • Krmení - odškrtávání splněných úkolů (Krmení vašeho hladového virtuálního pejska.:)

Při dokončení studie každé knihy si uděláte Vyhodnocení, díky kterému zjistíte, jak se vaše myšlení změnilo, posunulo. Sami tak budete mít přehled o tom, co se v kurzu přesně učíte a jaké máte výsledky.

A aby toho nebylo málo, přichystala jsem pro vás na každý den studie doprovodný emailing, který vás podrží, když se vám budou podlamovat kolena.

Stále to není ono, že? Proč byste se měli tolik dřít kvůli nějakému neviditelnému VZTAHU!

Víte o tom, že právě to neviditelné je to nejdůležitější? Nejen ve vztahu se psem, ale snad úplně všude, ve všech oblastech života, práce, rodiny, partnerství,...Podle toho, jak své semínko zasejete a budete se o něj starat, podle toho vám vyroste úrodný strom, krásná květina. Vztah je sice neviditelný, ale naprosto zásadní pro férový vztah se psem.

Potřebujete ještě větší motivaci? Tady je.

Připravila jsem pro vás něco EXTRA

VÝZVU vašeho vztahu.

Co se za ní skrývá? Možnost vyhrát osobní setkání se mnou a to přímo u vás doma. Dojedu si přímo k vám a vyladíme společně váš vztah k vašim vysněným představám.

To už je panečku motivace, že?

Vztah se psem je o tolik krásnější, když...

 • můžete muchlovat svýho psa a nemít výčitky svědomí, že si váš partner myslí, že svému psu věnujete více času, než jemu.
 • Když odcházím z domu a vidím Dína, jak spokojeně leží na gauči, protože ví, že teď se mnou nikam nejde.
 • Když vím, že je fajs společně usínat, ale také fajn, když potřebuji svůj prostor a spát bez něj.
 • Když ve výcviku a v běžném životě rozumím jeho reakcím a umím na ně reagovat.
 • Když se na svého psa nemusím rozčilovat, abych si to pak vyčítala.

Kolik kurz stojí?

2496,-

V kurzu je toho opravdu hodně. Podrobné informace najdete v textu pod videem.

Zjistíte, že Varovné signály jsou vlastně skvělé, protože pochopíte, proč je pes používá.

Vysvětlím vám, jakým způsobem se pes učí a jak s ním komunikovat, aby vám rozuměl.

Napsala jsem ho proto, abyste viděli, že i obyčejný pejskař může být NEOBYČEJNÝ  i přesto, že nejste expertem. Když jsem to zvládla já, zvládnete to také.

Váš pes i vy si totiž zasloužíte vyrovnaný vztah, ve kterém jste důležití oba stejně.

Neváhejte, pokud s vámi moje slova rezonují. Buďte si jistí, že se mnoho naučíte. Vstupte do kurzu, který je tvořený jen a jen s láskou, touhou pomoci tisícům pejskařů. Nabídnout vám řešení.

Všechny vědomosti a metody jsem pro vás slepila z různých zdrojů a vytvořila tak funkční celek, který vám přinese klid na duši  a to i přesto, že se stále budete se svým psem něco nového učit. Tenhle kurz nenabízí jednu funkční metodu, ale učí vás přemýšlet. Pomáhá vám vidět souvislosti, které jste doposud přehlíželi.

Všechno, co vám předávám, mám na sobě a svých klientech vyzkoušené. Výsledky jsou ohromující. Některé jsou mega rychle, některé pomaleji.

Díky kurzu si srovnáte všechny přihrátky ve vašem srdci a přenecháte prostor lásce, důvěře  a vzájemnému respektu.

Mým cílem bylo, abyste ve vztahu našli ROVNOVÁHU a uměli si VNITŘNĚ poradit s každou situací, ať je jakákoliv. Místo problému, abyste se naučili vidět ŘEŠENÍ.

Neváhejte a vtupte do tohoto ojedinělého on-line kurzu, protože ne vše se točí kolem vašeho psa a ne vždy máte pravdu. 

REFERENCE_Lucie Vlachopulosová

Souhrn reakcí na 1. Knihu:

Pro mě je důležitá informace, že pes není člověk, pomáhá mi to lépe s ním pracovat, nelitovat ho a nezatěžovat lidskými vlastnostmi a postoji.

Ty jo, to je mazec, už chápu, proč jsi to psala tak dlouho a co všechno jsi do toho dala, je toho fakt mega a je to super!

Pavli, moc gratuluju! Jsi borka! Moc se těším na videa fotky a grafiku a až to pofrčí 🙂

 

 

 

Reference od Martiny na všechny knihy:

Už jsem si zvykla na to, že cokoliv Pavla vyšle do světa, můj život se psem to nesmírně obohatí. Takže jsem očekávala veledílo a ve skutečnosti přišlo něco ještě mnohem lepšího. Pokud vám schází s vaším psem propojení, nedokážete vaše každodenní problémy rozkódovat, pak Pavla je skvělým překladatelem. Během čtení jsem se do svého psa znovu zamilovala, pochopila zas o trochu víc jeho chování, přestalá nás mučit perfekcionismem a začala s lehkostí kráčet k naší společné spokojenosti. Nemám slov. Moc Ti Pavli děkuju za to, co děláš a jak skládáš slova dohromady lehce a srozumitelně. Díky!!! Přeju všem mnoho poznání.