Záznam z webináře o online kurzu
Vztah se psem na 100 %

(Webinář je ZDARMA)

Jak objevit sílu
FÉROVÉHO VZTAHU SE PSEM

Kliknutím na obrazovku - spustíte záznam z vysílání

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Velice se všem omlouváme, ale Světlé Dubnové se kvůli technickým problémům počítače na webinář nepodařilo připojit. Moc nás tato záležitost mrzí, ale nedalo se s tím nic dělat. Udělaly jsme pro to maximum. Její odpovědi ohledně kurzu zašlu všem přihlášeným lidem k webináři písemnou formou.

Vítáme vás s Dínem na našem 1. webináři! 🙂

 • Živé vysílání začíná ve 20:30 hodin.
 • Spustíte jej kliknutím na obrazovku s videem výše.
 • Předpokládaná délka webináře je 1 h a 30 min.

Pokud obrazovku nevidíte, načtěte stránku znovu. To znamená, že si zamodříte url adresu stránky a zmáčknete ENTER. Nebo k tomu využijete takové kolečko s šipkou nahoře na liště u adresy stránky.

Na konci stránky mi pište dotazy ohledně vztahu se psem nebo ohledně online kurzu. Po webináři vám na ně odpovím, případně zodpovím přímo ve vysílání.

Případné další dotazy mi můžete psát na email dotazy@psisouvislosti.cz

O čem byl webinář?

Na začátku se vám představím a řeknu vám, jakým způsobem jsem se dostala k vytvoření online kurzu a také shrunu, jak kurz probíhá. Poté se přesunu k hostům webináře, se kterými si o kurzu popovídáme. Projdeme tak 4 hlavní knihy, na kterých je kurz postaven.

 • 1. Kniha PES
 • 2. Kniha ČLOVĚK
 • 3. Kniha PSÍ ŘEČ 
 • 4. Kniha KOMUNIKACE

Od hostů se dozvíte, co jim jednotlivé knihy přinesly za užitek a také, proč se rozhodly do kurzu vstoupit.

 

"Jsem nesmírně šťastná, že prvním kurzem prošli první pejskaři, kteří vám nyní mohou povědět, jak to v kurzu vypadá. Velmi si vážím jejich úžasné a nezávislé podpory, která mě přiměla vytvořit toto živé povídání o kurzu."
Pavla Polymnia ChocholoušováPrůvodkyně vztahu se psem, tvůrce online kurzu na Vztah se psem na 100 %

POZOR DÁREK PRO VÁS!

 • Webinář si určitě pusťte JEŠTĚ DNES, pokud se rozhodujete do kurzu vstoupit, mám pro první 4 z vás, kteří si kurz koupí, hodnotný DÁREK NAVÍC, dozvíte se na webináři.
 • Jako dárek VŠEM a poděkování za účast na webináři vám zítra pošlu záznam z webináře emailem a přiložím také svoji 1. knihu, kterou jsem v roce 2015 napsala o procházce se psem 11 klíčů k harmonické komunikaci se psem.

INFO O ONLINE KURZU
-
SE SPECIÁLNÍ NABÍDKOU!

Hosté webináře

Světlana Dubnová

Máma a učitelka na základní škole
Úspěšná účastnice 1. online kurzu Vztah se psem na 100 %. Světlana se s námi podělí o její zkušenosti s Lílou v průběhu kurzu. Jakým způsobem ji kurz pomohl, co vše se změnilo a odehrávalo v pozadí celého procesu změny ve vztahu s Lílou a jak na to reagoval zbytek její rodiny.

Marika Maršálková

Máma a milovnice všech zvířat
Výherkyně soutěže 1. kurzu Vztah se psem na 100 %. Marika nás nechá nahlédnout na její odvážnou cestu se svým psem Bobíkem, který je již dávno za duhovým mostem.

Hostů se u každé knihy zeptám:

1. Báli jste se něčeho před přečtením této knihy?

Měli jste nějaká očekávání?

2. Jakým způsobem vám tato kniha pomohla?

V čem vám pomohla videa?

3. Co vám přinesla pátrací akce této knihy?

4. Co máte z této knihy vyzkoušené a považujete za funkční?

Světla i Marika hledaly cestu k porozumění svému psu.

 • Marika sice Bobíka už dlouho nemá, ale měla touhu pomáhat psům v útulcích, a hledala informace o vztahu se psem a komunikaci s ním. Proto se přihlásila do soutěže o kurz a vyhrála ho!
 • Světla dlouhodobě hledala někoho, kdo by ji srozumitelně vysvětlil, jakým způsobem pes myslí a jak se k němu má chovat jinak, aby svojí Lílu dokázala zvládat i v nepříjemných situacích. Trápilo ji, když Líla bez přestání štěkala za plotem nebo když jí Líla na procházkách na vodítku tahala.
 • Obě měly potřebu mít svůj vlastní prostor pro studování, aniž by musely někam dojíždět.

Své odpovědi našly právě v tomto online kurzu Vztah se psem na 100 %.

Obě se staly NEOBYČEJNÝMI pejskaři, protože začaly vidět
PSÍ SOUVISLOSTI.

Už není cesty zpět...:)

Kdo vás kurzem provází:

Pavla Polymnia Chocholoušová

Průvodkyně vztahu se psem, která inspiruje obyčejné pejskaře k tomu, aby se naučili rozumět psí řeči a nebáli se vidět i jiné souvislosti s chováním psa. Pomáhá odstranit pravé příčiny problémů psa a učí lidi nebát se a poradit si v každé nové situaci - být NEOBYČEJNÝMI pejskaři a férovými rodiči, vůdci, kamarádi svého psa.