Je Skype konzultace vyhozenými penězi, když máte problém se psem? A jak s tím souvisí TV ČT1?

Ke konci června mi zavolala paní z pořadu Sama doma, aby mě pozvala příští úterý do televize. Když jsem jí řekla, že žiju v Athénách, a že do Čech jedu až za 14 dní, myslela jsem si, že už o ní neuslyším, že mi poděkuje a rozloučíme se. Jak vystoupení v pořadu Sama doma souvisí s konzultací? Čtěte dál…

K mému překvapení rozhovor ale neskončil a domluvily jsme se, že až přijedu příště, že se ji mám ozvat. Přes letní prázdniny tenhle pořad totiž neběží.

A tak vás chci pozvat do pořadů

Sama doma na ČT 1

ve středu 21. listopadu 2018 (12:30 - 14h krásných 10 min), a také do

Online TV Seznam.cz

v pátek 23. listopadu 2018 v online TV Seznam.cz

V souvislosti s tím, že jedu do Čech, jsem vymyslela balíček Skype konzultací s případným osobním setkáním v okolí Praha, Jablonec, Liberec a Světlá nad Sázavou, protože vnímám, že lidi potřebují vidět, jak se psy pracuju na vlastní oči a ne všichni mají tu možnost někam docházet.

Skype konzultace probíhá online a můžu to přirovnat k sezení u psychologa, kde klient hodně mluví a já se ptám. S tím rozdílem, že i já pak hodně mluvím, vystvětluju a znovu se ptám. Klient si tak nachází své odpovědi a uvědomění, podle kterých pak může své chování změnit.

Tahle služba je vyloženě pro ty, co akutně potřebují navést ze situace, kterou už sami nezvládají a už nevědí, na koho se obrátit, aby se to začalo zlepšovat.

Zveřejnila jsem teda ve své FB skupině svojí nabídku:

Hned ráno jem dostala velmi nemilou reakci od velmi pohoršené paní se slovy:

„Taková kravina za takový prachy!!! Že se nestydíte. Hanba aby vás fackovala.“

A já si říkala! A je to tady, první hejtr!

Fascinovalo mě, jak moc tím paní pohrdá, jak moc ji šokuje, že můžu lidem konzultací pomoci. Jenže to asi nebyl ten hlavní důvod její zlé reakce, ale cena, o kterou jsem si řekla.

Nadchlo mě, že se za mě ihned postavili mí klienti a šokovalo mě, s jakou vervou se do paní pustili. Za jejich podporu jsem jim nesmírně vděčná a dojatá z toho, že mohu  pejskařům i takhle na dálku pomáhat Skype konzultací. Oni ví, kolik je za tím schované práce a v jaké kvalitě.

Všechny reakce a komentáře si můžete přečíst kliknutím TADY. <<

Moje odpověď paní zněla:

Dobrý den, paní XX, hnuly se mnou tyto vaše věty a ráda bych se k nim vyjádřila.

…„Taková kravina za takový prachy!!!..“

Pochopení toho, co se děje ve vztahu se psem totálně mění nastavení mezi páníčkem a psem. V takovém případě vám je stále opakující se výcvik více méně k ničemu, když děláte dokola ty samé chyby a nerozumíte, co je vlastně špatně a proč zrovna vám to nejde.

Takže si rozhodně nemyslím, že nějaká Skype konzultace je nějaká kravina. 60 – 90 minut vás vědomě poslouchám a vedu k pravým příčinám vašeho problému a jeho následného odstranění. Budete se divit, ale na cvičáku tohle nenapravíte.

…„Nezpochybňuji kvalitu služeb, ale její ohodnocení.“…

V téhle uspěchané době vás na cvičáku těžko někdo hodinu a půl, ne-li dvě bude poslouchat a hledat pro vás to pravé řešení. Výcvikové lekce mají nevýhodu právě pro ty lidi, kteří se v tom motají stále dokola, protože nechápou ostatní souvislosti a své chyby neustále opakují.

Navíc se u toho cítí velmi blbě, takže takové hodiny výuky pro ně jsou nejen plýtváním peněz, ale také psychickým terorem. Jak moc jiné to je, když porozumí, jak to funguje a co s tím dělat. To jsou pak jiné výsledky a pokroky na hodinách, ve výchově, výcviku a v běžném provozu doma.

Přeju všem páníčkům porozumění toho, co se svými psy dělají, aby se svými psy mohli být šťastný a užívat si jakýkoliv proces vývoje. To bylo vždy mým nejvyšším cílem a tak to taky je ve studii Psích souvislostí, které jsou k nezaplacení.

„Vše si určuje sama, nějaký skypy jsou pri problému se psem úplně k hovnu. Nejlepší jsou osobní tréninky. Tohle je prostě jen tahák na peníze.“

Neurčuju si vše sama, ale vedu lidi ke změně. Pokud někdo není připravený takové změny dělat, nemůže si stěžovat, že je stále tam, kde je. Pochopení problému je důležité právě k tomu, aby ho mohl odstranit. Neustálé opakování výcviku, který je špatně cílený jsou podle mého vyhozené peníze.

Tahák na peníze to není, protože celý projekt psích souvislostí se drží na světě právě kvůli lidem, kteří jsou nadšený z výsledků, které jim pochopení psích souvislostí nabízí. Ano, není to zatím služba pro všechny.

Moc bych si přála, aby mohla být. Je to exkluzivní služba pro ty, kteří potřebují osobní vedení. A bohužel tuhle službu může vykonávat jen jeden člověk. Zkuste si vypočítat, kolika klientům jsem za ty tři týdny schopná tímto způsobem pomoci. Umíte si vůbec představit objem času, který každému budu věnovat? A pak mi řekněte, jestli ta cena je málo nebo hodně.

…..

Chtěla jsem se s vámi o tenhle zážitek podělit z toho důvodu, kdybyste se i vy zajímali o to, co je to taková konzultace po Skypu a k čemu vám může být dobrá.

Věřím totiž, že paní není jediná, která si myslí, že to je jen „pouhá“ Skype konzultace, a že tahle služba je k ničemu, a že moje ceny jsou nehorázné. 

Balíček konzultací mi přišel skvělý hlavně proto, že se po určitou dobu budeme aktivně věnovat tomu, jaké konkrétní změny musíte ve vašem životě udělat, aby se váš vztah se psem začal měnit.

Přišlo mi také skvělé, že bychom se v Čechách mohli sejít osobně, což skvěle dotváří tuhle službu.

Tak či onak, výchova a výcvik je PROCES – vývoj. Od nikoho neodejdete s vyměněným mozkem a zkušenostmi, které zároveň budou ve vašem těle zakódované jako nutná praxe! Tímhle vším si musíte projít každý sám. A pokud máte problém se svým psem, musíte to být vy, kdo se změní. Až teprve potom se může změnit chování vašeho psa.

Každopádně se na vás těším v živých vysíláních.

PS: Poznačte si datumy do kalendáře a napište mi, kolik si myslíte, že by taková služba měla stát a jaké problémy se psem zrovna řešíte. A já vám odpovím, s čím váš problém souvisí a na co se můžete zaměřit jako první. Uděláte mi radost, když se zapojíte, protože jedině tak budu vědět, jak mám své služby pro vás přizpůsobit.


Vžijte se na chvíli do role psa
a zjistěte, jak si páníčka bezpečně
omotat kolem svých tlapek.

Zasmějte se s e-knihou

Vaše průvodkyně férovou komunikací se psem. Pomáhám psům a jejich páníčků tak, aby se spolu v důvěře a respektu vždycky domluvili. Napsala jsem zábavnou knihu pro psy, na které si uvědomíte, jak si vás pes krásně omotává kolem svých tlapek. :)
Jak vyzrát na páníčka (návod pro psa)
Příběh o tom, jak vznikl online kurz Psích souvislostí si přečtěte tady>>.

Naučte se rozumět psí řeči, která je klíčem k srdci vašeho psa - důvěře, lásce a respektu. Nahlédněte do online kurzu férové komunikace se psem - k části o Konejšivých signálech. Přístupy jsou Z-DAR-MA.

0
lidí
už signály v řeči psa vidí
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů