Tajemství Vánočního dárku

Byla jednou jedna paní

a ta si moc přála rozumět svému psu. Místo psa však měla mimino. A docela dost veliké. Chlupaté a pořádně  silné až si s ním přestala vědět rady. Pes ji byl neustále v patách a ona neměla srdce mu nic přikázat. Místo příjemných chvil se staly chvíle vydírání, otravného štěkání, tahání a kňučení, dožadování se, neposlouchání…No, bylo toho spousty. Prostě místo spolupráce a vzájemného respektu se stalo každodenní týrání páníčka.

„No nezbláznili byste se z toho?“

Já si to také říkala, ale pak jsem si vzpomněla, jak jsem kdysi svoji Arinku také moc milovala. A to tak moc, že mě to samotnou omezovalo. Jenže! Kdyby mi to v té době někdo řekl, tak na něj hodím vražedný pohled a už s ním nepromluvím! (Jasně, možná trochu přeháním, ale takhle to prostě bylo. Byla jsem velmi citlivá na můj vztah se psem!)

Znáte to také?

Když jsem Arinku musela pustit za duhový most, strašně moc to bolelo a neustále jsem se ptala sama sebe, kde jsem udělala chybu. Proč zrovna teď musela odejít a jaké to má souvislosti.

A tak se mi postupně odkrýval svět Psích souvislostí, který vám nyní mohu předat pomocí  online kurzu, ať jste, kde jste. Můžete prostě začít studovat a nebo si počkat a naplánovat si naší společnou cestu kurzem.

Když jsem své dílo dokončila, byla jsem natolik nadšená, že jsem ho chtěla darovat každému, koho jsem aspoň trochu znala a myslela si, že jim kurz udělá radost a že do něj s nadšením ihned vstoupí a začnou studovat.

Jenže ouha! Ne všichni sdíleli stejné nadšení. Prostě a jednoduše neměli zrovna čas, nebo neměli psa, nebo je to nezajímalo a nebo na to měli svůj názor. To byla teda pořádná rána, kterou jsem nečekala a tak jsem kurz dala k prodeji prvním neznámým lidem a doufala v pozitivní výsledek.

A stal se zázrak, do kurzu vstoupili první lidé a já byla nadšená a nervózní zároveň. Pomůže jim? Pomohl. Každá další zpráva a nadšení pro mne bylo balzámem na duši.

No a proč to celé píšu

Při spuštění dalšího kurzu mě vyhledala jedna paní, která si moc přála, aby svému psu porozuměla. A víte, kdo ji ke mě přivedl? Byly to její andělské karty, které ji dovedly přímo na moje webové stránky. Není to neuvěřitelné? Prostě si moc přála najít někoho, kdo by ji naučil rozumět svému psu.

Kurz dostala darem od svého muže, protože si ho moc přála. A víte co se stalo? Celé to fungovalo ještě líp. S nadšením jsem sledovala její pokroky a s napětím její propady. Dojímala mě tpělivost a podpora jejího muže. A najednou mi to docvaklo.

Není dar jako dar!

Lidé totiž nechtějí nic moc zdarma. Oni totiž po tom hlavně musí toužit!

  • A ona si ten kurz opravdu moc přála a dlouhodobě po něčem takovém toužila…

A proto se pro ní kurz stal úspěšným, i když ho dostala DAREM.

A co vy? Víte o někom, kdo si už dlouho přeje porozumět svému psu a chtěli byste mu udělat velikánskou radost pod stromečkem? A nebo jste to vy, kdo touží porozumět všem těm psím souvislostem?

Pokud je tam touha, máte z poloviny vyhráno.

Darujte svým blízkým jen to, co si doopravdy přejí a ne to, co byste sami chtěli pro sebe nebo jen proto, abyste jim něco darovali. Zamyslete se nad tím, jaké mají koníčky, jaká barva se jim líbí, co májí rádi a co ve svém životě vyhledávají? Podle toho vymyslete dárky, které je doopravdy potěší.

Přemýšleli jste o tom, že byste si moc přáli kurzem projít? Co kdybyste si ho nechali někým darovat?

Do 31. prosince 2019 jsem pro vás připravila speciální Vánoční nadílku. V únoru 2020 začínáme další společnou cestu kurzem. Získejte tak nejvýhodnější možnou cenu kurzu.

Ať se vám daří vybírat ty správné dárky.

Krásné Vánoce 2019

Pavla Polymnia a Díno Dinosaurus

 

 

 

 


Vžijte se na chvíli do role psa
a zjistěte, jak si páníčka bezpečně
omotat kolem svých tlapek.

Zasmějte se s e-knihou

 

Vaše průvodkyně férovou komunikací se psem. Pomáhám psům a jejich páníčků tak, aby se spolu v důvěře a respektu vždycky domluvili. Napsala jsem zábavnou knihu pro psy, na které si uvědomíte, jak si vás pes krásně omotává kolem svých tlapek. :)
Jak vyzrát na páníčka (návod pro psa)
Příběh o tom, jak vznikl online kurz Psích souvislostí si přečtěte tady>>.

Naučte se rozumět psí řeči, která je klíčem k srdci vašeho psa - důvěře, lásce a respektu. Nahlédněte do online kurzu férové komunikace se psem - k části o Konejšivých signálech. Přístupy jsou Z-DAR-MA.

0
lidí
už signály v řeči psa vidí
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů